1-آیا نرم افزار پارسیتا توانایی بروز آوری قیمتهای دارویی و شرایط تخصصی هر دارو در بیمه های مختلف را دارد؟

 بله -نرم افزار پارسیتا تنها نرم افزار موجود در ایران می باشد که قیمت های بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی ، بیمه نیروهای مسلح وهمچنین بیمه شرکت  ملی صنایع مس ایران را بروز آوری با امکانات ویژه  را در اختیار مدیران داروخانه ها قرار می دهد تا مطابق نیاز خود اقدام به بروز آوری قیمت ها و شرایط فروش وهمجنین قیمت اصلی داروها بکند.

2- آیا کار با  نرم افزار پارسیتا آسان می باشد؟

این نرم افزار بدون شک کاربر پسندترین نرم افزار مدیریت داروخانه می باشد که  براساس نیاز کاربران و تسهیل روند کاری داروخانه ها ، با نظارت مستقیم و اعمال نظرات اعضا انجمن داروسازان جهت تامین نظرات  کلیه استفاده کنندگان نرم افزار از سطوح کاربری تا مدیریتی تهیه شده است. همچنین کسانی که عادت به استفاده از دیگر نرم افزارهای مدیریت داروخانه را دارند در استفاده از این نرم افزار هیچگونه مشکلی نخواهند داشت زیرا این نرم افزار دارای سیستم تنظیمات هوشمند  بوده و بعد از این کاربران قادر به تنظیم سیستم بر اساس عادت خود می باشند . برای مثال تنظیم کد دارو -نوع جستجوی دارو -ترتیب تایپ فیلدهای  نسخه و غیره . بسیاری از  امکانات این برنامه بصورت خودکار اجرا شده و  نیاز به کلیک اضافی نخواهید داشت زیرا هوش مصنوعی سیستم نیازهای شما را در هر مرحله زیر نظر داشته و بنا بر نیاز پنچره و یا فرامینی را اجرا می نماید.بدون شک امکانات این نرم افزار در مقایسه با نرم افزارهای مشابه  شما را شگفت زده خواهد کرد.

3-در نرم افزار مدیریت داروخانه پارسیتا چند روش جستجو برای انتخاب دارو وجود دارد؟

در این نرم افزار علاوه بر روش های متداول جستجو که در سایر نرم افزارها مدیریت داروخانه وجود دارد  چندین روش جستجوی دیگر که منحصر به نرم افزار پارسیتا می باشدطراحی شده که سرعت بسیار بالایی در وارد کردن اقلام دارویی به کاربر می دهد.برای مثال جستجو اقلام دارویی  با تایپ یک یا چند حرف از نام دارو به تنهایی یا به همراه قیمت ، قیمت به تنهایی، کد 4 رقمی ، کد دلخواه و کد 5 رقمی  نیز انجام می گردد .

4-آیا  در نرم افزار داروخانه پارسیتا امکان تست دیسکت و رفع عیوب احتمالی آن قبل از ارسال به سازمان های بیمه گر وجود دارد؟

یکی از قابلیت های منحصر یه فرد این نرم افزار تست دیسکت مطابق با استاندار سازمان های بیمه گر می باشد . همچنین کلیه نواقص موجود را با ذکر شماره نسخه و شرح دقیق اشکالات  از قبیل شماره سریال بیمه ، شماره نظام پزشکی و ...  نمایش می دهد تا رفع نواقص در کمترین زمان ممکن امکان پذیر گردد.

5- امکانات شبکه و ایستگاه های کاری این نرم افزار چگونه می باشد؟

این نرم افزار تحت شبکه بوده و دارای امکانات صندوق -تحویل نسخه - تحویل اقلام بهداشتی  -پیام رسان و..... می باشد به نحوی که کلیه نیازها و ایده آل های شما را برآورده می نماید و بنا به نوع نرم افزار شما می توانید از امکانات انبار، قفسه دارویی،بستری و...... استفاده نمائید.

این نرم افزار به صورت تحت شبکه  تا 3 ایستگاه کاری بدون پرداخت وجه اضافی  قابل نصب می باشد.

6- امکانات سخت افزاری مورد نیاز نرم افزار پارسیتا  چیست؟

این نرم افزار  قابل اجرا بروی سیستم های عامل Seven  ,  win xp و بالاتر می باشد و با حداقل سخت افزار موجود در داروخانه بصورت تحت شبکه بدون نیاز به سرور عمل می نماید.

7- امکان خواندن شماره سریال دفترچه توسط بارکد خوان وجود دارد؟

این نرم افزار قابلیت خواندن بارکد چاپ شده بروی دفترچه  بیمه و همچنین تشخیص صحت کد ملی ثبت شده بیمار را به شماره ارائه می نماید.


بروز رسانیهای جديد

انتشار  1391/01/29:
Parsita® DRUGSTORE

Advanced Edition 91.02.01.0

 

 

انتشار  1391/01/01:
Parsita® DRUGSTORE

Basic Edition 91.01.01